Hotel U Zlatého Kohouta

Nabízíme ubytování v 12ti pokojích typu standard (dva pokoje jsou bezbariérové), třech rodinných pokojích typu standard a čtyřech velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí. Všechny pokoje jsou klimatizovány a přístupné výtahem.

Pokoje a apartmáuprostřed města UNESCO

Pokoj Standard

Pokoje Standard

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy a Wi-FI přopojení k internetu.
Více... 

379x253 uzlkohouta pokoj stplus 01

Apartmá / Rodinná apartmá

Apartmá disponují minibarem, který je zahrnut v ceně ubytování, a varným setem. Jsou prostornější a můžete si odtud užít výhled na hlavní náměstí Kroměříže.
Více... 

StravováníBar U Zlatého kohouta

850x425 uzlkohouta lobby 03a

V hotelové kavárně vás rádi uvítáme denně od 7:00 do 20:00 hodin. V naší nabídce najdete prémiovou kávu Vista Fairtrade a Piacetto, míchané alkoholické i nealkoholické nápoje, domácí koláče, sandwiche a obložené chlebíčky.

Snídaněv centru Kroměříže

850x425 uzlkohouta 02

Snídaně je zahrnuta v ceně za ubytování a je podávána formou bufetových stolů od 7:00 do 10:00 hodin v hotelovém salónku. Naše snídaňová nabídka zahrnuje teplou i studenou kuchyni, horké nápoje, džus a čerstvé pečivo. Povečeřet můžete v restauraci Radniční sklípek, kterou najdete ve vedlejším vchodu.

 

Hotel U Zlatého KohoutaNově rekonstruované pokoje, svatební apartmán...

 

  

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.