Hotel U Zlatého Kohouta

Nabízíme ubytování v 12 pokojích typu standard (dva pokoje jsou bezbariérové), třech rodinných pokojích typu standard a čtyřech velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí.
Klimatizace na vše pokojích.

Pokoje a apartmáuprostřed města UNESCO

Pokoj Standard

Pokoje Standard

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy a Wi-FI přopojení k internetu.
Více... 

379x253 uzlkohouta pokoj stplus 01

Apartmá / Rodinná apartmá

Apartmá disponují minibarem, který je zahrnut v ceně ubytování, a varným setem. Jsou prostornější a můžete si odtud užít výhled na hlavní náměstí Kroměříže.
Více... 

Snídaněv centru Kroměříže

850x425 uzlkohouta 02

Snídaně je zahrnuta v ceně za ubytování a je podávána v sále ( v létě na TERASE ). Naše snídaňová nabídka zahrnuje teplou i studenou kuchyni, horké nápoje, džus a čerstvé pečivo. Povečeřet můžete v restauraci Radniční sklípek, kterou najdete ve vedlejším vchodu.

Vinárna in vinoHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

850x425 uzlkohouta lobby 03a

Vína nabízená ve vinotéce in vino jsou vynikající a mimořádná, neboť většina z nich získala na soutěžích v ČR a v zahraničí zlaté a stříbrné medaile. Našim úkolem a cílem je nabídnout Vám ve vinotéce in vino vína, která budou provokovat zvídavost a vylučovat fádnost.

Hotel U Zlatého KohoutaNově rekonstruované pokoje, svatební apartmán...