Ubytování v KroměřížiHotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, městě historických památek, umění a kultury, často nazýváno "Hanáckými Aténami". Centrum je návětěvníky vyhledáváno zejména pro bohatství památek. Kroměříž se stala nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

379x253 uzlkohouta pokoj apart 01

Hotel U Zlatého kohouta

Nabízíme ubytování v 11 pokojích typu standard (dva pokoje jsou bezbariérové), třech rodinných pokojích typu standard a čtyřech velkoryseji řešených aparmá s nádherným výhledem na historické náměstí. Klimatizace na vše pokojích. 

379x253 uzlkohouta hostel 02

Hostel U Zlatého kohouta

Máte omezený rozpočet, a přesto chcete bydlet v centru města? Jste skupinka dobrodruhů, cyklistů, turistů? Nebo naopak cestujete sami a těšíte se na společnost dalších cestovatelů? Právě pro vás otevíráme první hostel v Kroměříži... 

850x425 uzlkohouta wellness 02

Služby / Wellness

Můžete se uvolnit v útulném hotelovém wellness centru, využít menší posilovnu nebo strávit chvilku četbou v klidné čítárně. Pro milovníky cyklistiky je připravena půjčovna kol s možností uschování vlastních kol. 

 

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny na úrovni ****, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wifi a pohodlná koupelna. Apartmá navíc disponují minibarem, který je zahrnut v ceně ubytování, a varným setem. Všechny pokoje jsou přístupné výtahem. Součástí ceny za ubytování je snídaně. Cyklistům nabízíme bezpečné uložení kol v prostorách budovy hotelu.

Kde nás najdetemapa a lokalizace hotelu

 

Hotel/Hostel

se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, města historických památek, umění a kultury, často nazývaného "Hanácké Athény". Centrum je návštěvníky vyhledáváno zejména pro bohatství památek. Kroměříž se stala nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Naplánujte si cestu

Zobrazení mapy v plné velikosti pro váše naplánování cesty k nám.

Hotel U Zlatého kohouta
Velké náměstí 21, 767 01 Kroměříž
E-mail: recepce@uzlatehokohouta.cz
Tel.: +420 571 891 488

ZOBRAZIT MAPU