Hostel U Zlatého KohoutaNové a účelné pokoje...

Máte omezený rozpočet, a přesto chcete bydlet v centru města? Jste skupinka dobrodruhů, cyklistů, turistů? Nebo naopak cestujete sami a těšíte se na společnost dalších cestovatelů? Právě pro vás otevíráme první hostel v Kroměříži. Moderně a účelově vybavené hostelové pokoje, jak doufáme, oceníte nejen pro výhodnou cenu a umístění v historickém centru Kroměříže, ale také pro osobitý design dvojice nadějných výtvarníků, kteří si s nadsázkou a hravostí poradili s úskalími historické budovy. 

Dvou až pětilůžkové pokoje jsou koncipovány tak, aby měl každý host prostor pro relaxaci, spánek i místo, kam si bezpečně uložit své věci. Pokoje jsou rozděleny na ženské, mužské a společné a lůžka (celkem 28) jsou prodávána jednotlivě. Ke každému lůžku přináleží lampička, odkládací prostor, elektrická zástrčka a uzamykatelná šatní skříňka. Samozřejmostí je Wi-FI připojení k internetu. Rezervace hostelových lůžek je samozřejmě možná i pro rodiny nebo větší skupiny.

379x253 uzlkohouta hostel 01

Koupelny

Koupelna je společná vždy pro dva pokoje a od ložnic oddělena, aby se hosté navzájem co nejméně rušili.
Virtuální prohlídka...

379x253 uzlkohouta hostel 02

Kuchyně

Součástí společných prostor je plně vybavená kuchyně, kde si hosté mohou uschovat potraviny, uvařit a za poplatek také vyprat a usušit prádlo, a jídelna s televizí a malou knihovnou.
Virtuální prohlídka...

.

Snídaněv centru Kroměříže

850x425 uzlkohouta 02

Snídaně je zahrnuta v ceně za ubytování a je podávána formou bufetových stolů od 7:00 do 10:00 hodin v hotelovém salónku. Naše snídaňová nabídka zahrnuje teplou i studenou kuchyni, horké nápoje, džus a čerstvé pečivo. Povečeřet můžete v restauraci Radniční sklípek, kterou najdete ve vedlejším vchodu.

Vinárna in vinoHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

850x425 uzlkohouta lobby 03a

Vína nabízená ve vinotéce in vino jsou vynikající a mimořádná, neboť většina z nich získala na soutěžích v ČR a v zahraničí zlaté a stříbrné medaile. Našim úkolem a cílem je nabídnout Vám ve vinotéce in vino vína, která budou provokovat zvídavost a vylučovat fádnost.

Hostel U Zlatého KohoutaNové pokoje a účelné pokoje...