Svatby a hostiny Hotel U Zlatého kohouta, ideální místo pro pořádání svatebních hostin

Hotel U Zlatého kohouta je svou výhodnou polohou a vybavením ideálním místem pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav i svatebních hostin. Připravena je pro vás stylově vybavená kavárna s venkovním posezením v historickém podloubí a s poutavým výhledem na náměstí i zámeckou věž. K dispozici je sál s kapacitou až 100 osob, salonek přiléhající k malému atriu s 20 místy a jedinečná Terasa nad městem.

Zajistíme svatební servis
kompletní přípravu svatby dle Vašich představ s obřadem na TERASE ubytování pro novomanžele v komfortně zařízeném a svatebně vyzdobeném apartmá · překvapení " svatební dárek" pro novomanžele( dárkový poukaz na wellness ) · doporučíme hudební doprovod · doporučíme světelné efekty · Fotokoutek · dle vašich požadavků květinovou výzdobu a luxusní založení stolů · svatební menu dle Vašeho přání · přípravu svatebního dortu a sladkého cukroví, koláčků cukrárna Amadeus · přípravu rautu, grilované sele na TERASE ve spolupráci se specialistou

Možnost zapůjčení techniky pro ozvučení i zajištění doprovodného programu, hudby apod. Uděláme maximum pro váš jedinečný den.

Svatební sál / SalonekHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

Bar s terasouHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

 

Vinárna in vinoHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

850x425 uzlkohouta lobby 03a

 

Mimo hlavní sezónu zajistíme pro skupiny prohlídku zámku www.zamek-kromeriz.cz, Arcibiskupských sklepů a komentovanou projížďku vláčkem www.gardentour.cz.