Firemní akce, školení, oslavy sál s kapacitou až 100 osob, salonek přiléhající k malému atriu s 20 místy a terasa

Hotel U Zlatého kohouta je svou výhodnou polohou a vybavením ideálním místem pro pořádání firemních akcí, rodinných oslav i svatebních hostin. Připravena je pro vás stylově vybavená kavárna s venkovním posezením v historickém podloubí a s poutavým výhledem na náměstí i zámeckou věž. K dispozici je sál s kapacitou až 100 osob, a také salonek přiléhající k malému atriu s 20 místy. Nabízíme zapůjčení flipchartu, dataprojektoru a plátna, techniky pro ozvučení i zajištění doprovodného programu - degustaci vín, teambuilding programu, hudby apod. Sály je možné rezervovat pro sukromé, firemní akce, maturitní večírky a plesy. Pro tyto příležitosti vám rádi sestavíme speciální menu včetně coffebreaků a rautů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pronájem salonku s kapacitou 20 míst  1 500 Kč/den
Pronájem sálu (80 - 100 míst) 3 500 Kč/den

Sál / SalonekHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

Bar s terasouHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

Vinárna in vinoHotel U Zlatého kohouta Kroměříž

850x425 uzlkohouta lobby 03a

 

Mimo hlavní sezónu zajistíme pro skupiny prohlídku zámku www.zamek-kromeriz.cz, Arcibiskupských sklepů a komentovanou projížďku vláčkem www.gardentour.cz.

 

 

Kde nás najdetemapa a lokalizace hotelu

 

Hotel/Hostel

se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, města historických památek, umění a kultury, často nazývaného "Hanácké Athény". Centrum je návštěvníky vyhledáváno zejména pro bohatství památek. Kroměříž se stala nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Naplánujte si cestu

Zobrazení mapy v plné velikosti pro váše naplánování cesty k nám.

Hotel U Zlatého kohouta
Velké náměstí 21, 767 01 Kroměříž
E-mail: recepce@uzlatehokohouta.cz
Tel.: +420 571 891 488

ZOBRAZIT MAPU