Wellness centrumHotelu U Zlatého kohouta

Moderní wellness centrum Hotelu U Zlatého kohouta je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou, kde můžete odložit starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Součástí wellness centra je finská sauna (cca pro 4 osoby) a vířivá vana pro dvě osoby. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. Dále nabízíme pestrou nabídkou tradičních i exotických masáží.

Nabídka wellness

9.00 -14.00 hod.700 Kč
14.00-21.00 hod.850 Kč

Nabídka masáží

Klasická masáž
30 min.470 Kč
60 min.640 Kč
90 min.970 Kč
120 min.1170 Kč
Havajská masáž
60 min.690 Kč
Masáž lymfatická (přístroj)
40 min.--- Kč
Masáž lymfatická (nohy)
60 min.740 Kč

Masáže provádí pí. Holujová, externě. Objednávky nutné předem, nejpozději do 15,00 hodin.

Vířivá vanapříjemná pro unavené svaly a klouby

850x425 uzlkohouta well 01
Je určena maximálně pro dvě osoby. Teplota vody pohybující se kolem 38 stupňů je příjemná pro unavené svaly a klouby. Vana je vybavena bočními, zadními tryskami a spodními vířivými tryskami. Hydromasážní vana je relaxační zařízení pracující na principu hydroterapie a kombinuje podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem.

Hydroterapie kromě toho, že uvolňuje svaly, také odstraňuje napětí, stres a zvyšuje celkovou imunitu organismu. Prokázán je rovněž její pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti, formování postavy a odstraňování celulitidy. Vyrovnává krevní tlak, zvyšuje prokrvení tkáně a způsobuje její celkové ozdravení, posiluje krevní oběh a kardiovaskulární systém a zamezuje vzniku civilizačních chorob.

Finská saunajedna z nejstarších relaxačních a regeneračních metod

wellness sauna 02
Saunování je jednou z nejstarších relaxačních a regeneračních metod. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je velmi příjemné a uvolňující. Pobyt v dřevem vykládané místnosti zklidní a uvolní svaly, prohřeje tělo a vyplaví škodlivé látky. Blahodárně také působí na psychiku člověka, pomáhá proti stresu, protože jsou do těla vyplavovány endorfiny. Blahodárný vliv má saunování na klidnější činnost srdce, uvolnění dýchacích cest, zmírnění bolesti kloubů a svalů.

Tělo se zde silně okysličuje, rozšiřují se kožní póry a cévy, nastane tedy lepší dýchání kůže a prokrvení končetin. Při pravidelném saunování vám bude pozitivním výsledkem celková otužilost těla a vyšší odolnost proti infekcím. Saunování má také příznivý kosmetický účinek, zlepšuje se vláčnost kůže, její svěžest i vzhled.

Finská sauna je určena cca pro 4 osoby. Obvyklou zásadou je, že do sauny vstupujeme nazí, což je nejvhodnější právě z důvodu vylučování toxických látek z těla. Doporučovaná délka saunování je asi 15 minut, pro děti zhruba 5 - 10 minut. Ve finské sauně dosahuje teplota 90 °C a vlhkost vzduchu dosahuje cca 75%. Díky silnému pocení jsou z těla vylučovány též škodlivé látky a dochází k odvodňování těla, a proto jsme pro Vás připravili pitný režim.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.