Kaméliový ples 2020

Nenechte si ujít akční balíček plný výhod, spojující ubytování a vstup na Kaméliový ples. Platnos balíčku 21.-23. 2. 2020.
Ples se uskuteční v sobotu 22. 2. 2020 v nádherném prostředí secesního sálu Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Ples spolu s výstavou Kamélie 1920 je tématicky laděn vestylu 20. let minulého století. Rádi bychom se pro tento večer spolu s Vámi přenesli o sto roků nazpět, do časů, kdy naší mladou republikou v době jejího rozvoje zněly swingové melodie a půvabné dámy tančily v rytmu Charlestonu.

Akční balíček obsahuje:

  • ubytování se snídaní pro 2 osoby / 2 noci v pokoji standard
  • wellness (60min)
  • vstupenka na Kaméliový ples 22. 2. 2020 (info níže)
  • v ceně vstupného pro pár je zahrnuta láhev moravského vína, dále občerstvení a welcome drink včetně víkendového vstupu na výstavu kamélie 1920 v Květné zahradě.

Malá ochutnávka z plesového menu:
Hudební menu z báječných swingových časů po celý večer zajistí WraaDap Band ze Smetanky (Brno) pod vedením Zdeňka Treblíka. Kostýmovaný doprovod akce v podání Biskupských manů pod vedením Mgr. Evžena Petříka bude po celý večer dotvářet atmosféru plesu včetně přehlídky legionářských uniforem a soudobé módy.Stylové předtančení zajistí brněnský Spolek Elegantních dam. Překvapením večera bude přehlídka dobových šatů s květinovými doplňky a přízdobami. Autory drobných květinových uměleckých děl budou naši hosté z řad profesionálních floristů (B. Rabušic, V. Trojanová). Díla budou předmětem dražby za účelem podpory charitativních a sociálních projektů. Dokonalou květinovou výzdobu ve stylu kaméliových plesů počátku 20. století zajistí tým zahradníků a floristů z Květné zahrady, kteří jsou zároveň autory letošního libreta výstavy (tým floristek Janečková – Trojanová – Šolcová - Rozehnalová). O vaši spokojenost po stránce gastronomické se postará profesionální cateringový tým. Můžete se těšit na špičkovou gastronomii včetně vybraných vín z vyhlášených moravských vinařství.

 

Zvýhodněná cena balíčku pro 2 osoby na 2 noci
5 199 Kč
Těšíme se na vás

Kde nás najdetemapa a lokalizace hotelu

 

Hotel/Hostel

se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, města historických památek, umění a kultury, často nazývaného "Hanácké Athény". Centrum je návštěvníky vyhledáváno zejména pro bohatství památek. Kroměříž se stala nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Naplánujte si cestu

Zobrazení mapy v plné velikosti pro váše naplánování cesty k nám.

Hotel U Zlatého kohouta
Velké náměstí 21, 767 01 Kroměříž
E-mail: recepce@uzlatehokohouta.cz
Tel.: +420 571 891 488

ZOBRAZIT MAPU
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.